اطلاعات عمومی, در زمان ارتودنسی

مشاوره ارتودنسی

مشاوره ارتودنسی

انجام هر نوع درمان به ویژه درمان‌های دندانپزشکی باید با دریافت مشاوره انجام شود. از همه مهم‌تر درمان ارتودنسي است که به دلیل طولانی بودن درمان و تأثیرات آن بر چهره ، انجام آن بدون دریافت مشاوره از متخصص ارتودنسي کار درستی نخواهد بود.

افرادی که دندانهای نامرتب و به هم ریخته دارند و یا از مشکلات و ناهنجاریهای فکی رنج می‌برند، باید برای درمان ارتودنسی اقدام کنند.

طی اولین جلسه مشاوره با متخصص ارتودنسی، فرد به طور کامل از جزئیات مشکل خود آگاه خواهد شد و با بررسی روش‌های درمان، بهترین راه و شیوه درمان را با در نظر گرفتن تمام مسائل برای خود انتخاب خواهد کرد.

ارتودنتیست شما می‌تواند انواع تغییرات اسکلتی و دندانی را در فک و دندانها ایجاد کند و با بکارگیری ابزارهای مختلف ارتودنسی و وارد آوردن نیرو، دندان‌ها را به سمت موقعیت صحیح آ‌نها جا به جا کند تا رابطه آنها را با هم و دیگر قسمت‌ها هماهنگ کرده و زیبایی ماندگار لبخند را برای فرد به ارمغان آورد.

پیش از شروع درمان حتماً با متخصص_ارتودنسی مشورت کنید. در واقع، طی
مشاوره_ارتودنسي ، ارتدنتيست شما با بررسی کامل مشکلات یا ناهنجاری‌ها و در نظر داشتن تمام جوانب و عوارض احتمالی، بهترین روش درمان را برای شما تشخیص خواهد داد.

برای دریافت مشاوره دقیق و اصولی، ممکن است نیاز به تهیه تصاویر رادیوگرافی، فتوگرافی و چند جلسه رفت و آمد باشد تا امکان تشخیص درست درباره بهترین درمان برای شما وجود داشته باشد.

 774 بازدید از آغاز,  1 بازدید در امروز

بازگشت به لیست