اطلاعات عمومی

ارتودنسی از راه دور!

در منزل دندان های خود را ارتودنسی کنید!

ارتودنسی از راه دور!ارتودنسی از راه دور!ارتودنسی از راه دور!

 

 

?معرفی EZSmile؛ استارت‌آپی که خدمات اورتودنسی را درب منزل تحویل می‌دهد!

 

«الاینرهای شفاف» تکنیک تازه‌ای در ارتودنسی هستند که از طریق توالی‌ای از پلاک‌های شفاف و بدون استفاده از سیم و براکت، ناهنجاری‌های دندانی را اصلاح می‌کند.

به تازگی استارت‌آپی در استرالیا راه افتاده که با استفاده از علاقه مردم به الاینرهای شفاف، می‌کوشد درمان‌های ارتودنسی را به‌صورت غیر حضوری و بدون نیاز به مراجعه به مطب دندان‌پزشکی برنامه‌ریزی و انجام دهد؛ در حقیقت، کار آن‌ها ارائه خدمات ارتودنسی دم در خانه است!

استارت‌آپ «ای زد اسمایل» فعالیت خود را در سال 2016 آغاز کرده و و در این مدت صدها مشتری داشته است.

https://www.ezsmilefamily.com/

https://www.ezsmile.com.au/

ارتودنسی از راه دور!

روش کار به ‌این ترتیب است که فرد متقاضی با پر کردن یک فرم اینترنتی در سایت شرکت ثبت‌نام می‌کند. از طرف شرکت تری و مواد قالب‌گیری از دندان‌ها برای فرد ارسال می‌شود تا او قالب دندان‌هایش را بگیرد و برای شرکت بازپس بفرستد.

در ادامه متخصصان ارتودنسی شرکت برنامه درمان را تدوین می‌کنند و بر اساس قالب ارسالی برایش یک پلاک الاینر مخصوص می‌سازند. بیمار باید بین 4 تا 6 ماه از پلاک‌های الاینر استفاده کند. در نتیجه بیمار بدون این که یک بار هم به دندان‌پزشکی مراجعه کند، وضعیت دندانهایش را اصلاح می‌کند.

 

خدمات ارتودونسی این شرکت به شکل تضمینی ارائه میشود و در صورت عدم رضایت و گرفتن نتیجه مطلوب هزینه درمان به افراد عودت داده میشود.

 

ارتودنسی از راه دور! ارتودنسی از راه دور!

 

 1,295 بازدید از آغاز,  1 بازدید در امروز

بازگشت به لیست