اخبار, مقالات

سمپوزیوم ارتودنتیکس دیجیتال

SYMPOSIUM 2019
درباره سمپوزیوم
پس از معرفی موفقیت آمیز خود به منطقه، سمپوزیوم ارتودنتیکس دیجیتال یک بار دیگر به عنوان بخشی از چهاردهمین کنفرانس دندانپزشکی دندانپزشکی CAD / CAM در دبی، امارات متحده عربی برگزار می شود.

رئیس سمپوزیوم ارتودنتیکس دیجیتال – دکتر نایف الموسا، عربستان سعودی

در جریان تلاش برای ارتقاء ارتودنسی دیجیتال، رویدادهای CAPP بر موفقیت سالهای گذشته راه اندازی شده است که سمپوزیوم ارتودنتیکس دیجیتالی را که در تاریخ 12 تا 13 آوریل 2019 به اجرا گذاشته شده است، به عنوان مکمل 14 کنفرانس و نمایشگاه CAD / CAM و دندانپزشکی دیجیتال در کنفرانس مدینات جمیرا مرکز رویداد به همه ارتودنتیستهای و پزشکان عمومی در آخرین پیشرفت های ارتودنسی در عصر دیجیتال علاقه مند است. این رویداد منحصر به فرد است و نمایندگان بین المللی از سراسر خاورمیانه، آفریقا، آسیا و اروپا را در ماه آوریل جذب خواهد کرد.

این رویداد، رهبران اصلی نظریه های کلیدی را با تمرکز بر آخرین روند و پیشرفت های ارتودنسی دیجیتال جمع آوری می کند. ارتودنسی دیجیتال می تواند با ارزیابی فضا و اندازه گیری میزان تلفات در موارد، پیش بینی نتایج درمان، کمک به برقراری ارتباط با بیماران و همچنین ذخیره سازی مدل های دیجیتالی و برنامه ریزی درمان، به ما کمک کند. با معرفی چاپ 3D در دندانپزشکی، فرصت های ارتودنسی از پذیرش دیجیتال، توسعه برنامه های درمان مجازی و چاپ 3D از مدل های دندانی گسترش یافته است. سمپوزیوم ارتودنتیکس دیجیتال ضروری برای ارتودنتیست ها را به بررسی و به شدت در نظر می گیرد دیجیتالی کردن راه های کاری خود را برای صرفه جویی در وقت، پول و ارائه درمان های موثر و موثر برای بیماران نشان می دهد. این سمپوزیوم با بحث بسیار دیجیتالی در مقابل «آنالوگ» که مطمئنا نظرات در نخبگان ارتودنسی منطقه را تقسیم می کند، پایان خواهد یافت. اعضای هیات علمی آخرین تکنولوژی های موجود در منطقه نمایشگاه که در آن صنعت دندانپزشکی آخرین تحقیقات، توسعه، تجهیزات و راه حل های خود را برای ارائه بهترین متخصصان دندانپزشکی ارائه خواهد داد.

موضوعات مورد بحث در سمپوزیوم ارتودنتیست دیجیتال
عکاسی دیجیتال
رادیوگرافی در ارتودنسی
گردش کار دیجیتال در ارتودنسی
اسکن درون عضلانی / برداشت های دیجیتال
برنامه ریزی درمان
طراحی لوازم ارتو
ساخت ترازو، برس، سیم
مدل های دیجیتال
اسکن چهره
بیماران Orthognathic
تجزیه و تحلیل دیجیتال و درمان موارد آپنه خواب
چه کسی باید شرکت کند و چرا
ارتودنتیست ها
تکنسین آزمایشگاه ارتو
دندانپزشکان
تکنسین های دندانپزشکی
اعضای تیم دندانپزشکی
دانشجویان دندانپزشکی
صنعت دندانپزشکی
سمپوزیوم ارتودنتیکس دیجیتال متخصصان دندانپزشکی علاقه مند به ارتودنسی خواهد توانست شایستگی های قابل اطمینان در مورد CME قابل اعتماد، شبکه با همتایان خود و در مورد آخرین نوآوری ها و فن آوری های این نمایشگاه را بیاموزد. این رویداد غیر قابل پیش بینی در تقویم دندانپزشکی شورای همکاری خلیج فارس است و بیش از 2500 متخصص دندانپزشکی را در طول دو روز جذب کرده است

 1,837 بازدید از آغاز,  1 بازدید در امروز

بازگشت به لیست